FutureAdPro – Zarabiaj pasywnie


ZARABIAJ NA REKLAMIE ORAZ OGLĄDANIU REKLAM!


 

Pierwszy biznes reklamowy na świecie z własną platformą społecznościową- FutureNet!

Każda paczka generuje nawet 20$ zysku!
Aż 15% prowizji z poleconych usług!


Już dziś, razem z FutureAdPro możesz zbudować pasywne źródło dochodu, poświęcając na to jedynie 10 minut dziennie!


 

Seria wideo FutureAdPro od A do Z.

 Sprawdź, jak łatwo i szybko pomnożysz swoje pieniądze z FutureAdPro!


Prezentacja FutureAdPro – PL

FutureAdPro to platforma reklamowa, która dostarcza ruch na nasze strony internetowe. Projekt ten wystartował oficjalnie 8 kwietnia 2016 roku. Dzięki pakietom AdPack, FutureAdPro stwarza nam idealne warunki do reklamowania się zupełnie ZA DARMO, o czym dowiesz się za chwilę!
Nigdy wcześniej nie było tak dobrze przygotowanego programu revenue share, który posiadał tak potężne zaplecze produktów! Każdego dnia pojawia się wiele tego typu projektów, ale to FutureAdPro zasługuje na szczególną uwagę!
FutureAdPro daje nam możliwość geo-targetowania, czyli kierowania reklamy na konkretną grupę docelową wybierając wiek, płeć, kraj i język. Pozwala to na znaczne zwiększenie efektywności naszej reklamy.


Aż 3 opcje zarabiania pieniędzy w FutureAdPro!

1. ZARABIANIE NA PACZKACH REKLAMOWYCH

Kupując pakiet reklamowy AdPack otrzymujesz 800 wyświetleń swojej strony oraz dodatkowo uprawnia Cię on do udziału w podziale wpływów ze sprzedaży reklam i innych źródeł dochodu, jezeli wykonamy czyność w postaci obejrzenia 10 reklam dziennie. Wysokość dziennych naliczeń zależy przede wszystkim od obrotów jakie generuje firma.

WAŻNE: 5% z naszych naliczeń trafia do specjalnej puli, z której pieniądze można przeznaczyć tylko na zakup zwykłej reklamy lub na opłatę abonamentu, który nie jest obowiązkowy. O abonamencie dowiesz się za chwilę. Kolejne 5% jest pobierane podczas wypłaty, które przeznaczane jest na zakup matrycy w FutureNet, która wykupuje się automatycznie po uzbieraniu odpowiedniej kwoty.

 1. Koszt jednego pakietu AdPack: $50
 2. Co otrzymujesz: 800 wyświetleń + udział w podziale wpływów ze sprzedaży reklam.
 3. Dzienne naliczenia: do 1% dziennie.
 4. Częstotliwość naliczeń: co 30 minut.
 5. Ile wypracowuje AdPack: $60.
 6. Warunek otrzymania naliczeń: 10 reklam dziennie.
 7. Maximum adpacków: 1000.

2. ZARABIANIE PROWIZJI ZA BUDOWĘ ZESPOŁU

FutureAdPro oferuje swoim partnerom prowizję od zakupu pakietów AdPack z osób zaproszonych przez nas do 5 poziomu.

Za każdym razem, gdy jakaś osoba z Twojego zespołu zakupi pakiet AdPack, Ty otrzymasz prowizję, której wysokość zależy od posiadanego abonamentu.

Posiadając opłacony abonament zarabiasz wyższe prowizje z zaproszonych partnerów oraz wtedy możesz zakupić większą ilość AdPacków, co możesz zobaczyć w tabelce po prawej stronie.

W przypadku abonamentu za $180 na rok wygląda to tak:

 1. 8% gdy zakup nastąpi przez Twojego partnera z 1 poziomu,

 2. 4% gdy zakup nastąpi przez Twojego partnera z 2 poziomu,

 3. 1% gdy zakup nastąpi przez Twojego partnera z 3 poziomu,

 4. 1% gdy zakup nastąpi przez Twojego partnera z 4 poziomu,

 5. 1% gdy zakup nastąpi przez Twojego partnera z 5 poziomu.


3. ZARABIANIE NA SPRZEDAŻY SWOICH PRODUKTÓW

Reklama w FutureAdPro działa znakomicie! Dodaj link do swojej strony, promuj ją i zarabiaj! Im więcej wyświetleń Twojej strony, tym więcej potencjalnych klientów na Twój produkt. W skuteczny sposób masz możliwość dotarcia do dużego grona potencjalnie zainteresowanych osób Twoją ofertą.

Reklama w FutureAdPro może przyczynić się do rozwinięcia Twojego biznesu i osiągnięcia znacznie wyższych dochodów, a dzięki zwrotu, który jest wypłacany w formie udziału w podziale wpływów ze sprzedaży reklam w firmie, można powiedzieć, że Twoja reklama jest bezpłatna!


Płatności w FutureAdPro

Paczki reklamowe (adpack) można kupić wykorzystując jedną z wielu opcji płatności:
Mamy tu m.in popularny Bitcoin, ale i dotpay, czyli szybkie płatności internetowe przelewem z konta (bardzo wygodne), procesory jak Payza, czy STP, i inne.