BitClub – Kopalnia Kryptowalut

BitClub, kopalnia kryptowalut.

 

Dołącz do BitClub rejestrując się z tego [LINKU] a jednocześnie dołączasz do [B3TEAM S.A], co kwalifikuję Cię do latania razem z nami na darmowe wycieczki aż 4 razy w roku!

 

Na początku warto sprawdzić czym są kryptowaluty, oraz czym jest technologia Blockchain.

 

 

Czym jest BitClub oraz jakie daje możliwości↓

BitClub to ogromny magazyn w Islandii, gdzie znajdują się koparki do „kopania” bitcoinów oraz wielu specjalistów opiekujących się tym wszystkim. Koparka zaś to nic innego jak mocny komputer na którym przeprowadzane są transakcje bloków. Dzięki nadzorowaniu całej sieci kryptowalut – kopalnie otrzymują nagrodę jaką są „wydobyte” kolejne monety. Z funduszy inwestorów kupowany jest kolejny sprzęt „wydobywczy”, czyli koparki z których zysk dzielony jest między inwestorów.

BitClub to jedna z największych kopalni Bitcoin na świecie. Teraz także stawia maszyny które kopią dla inwestorów kryptowaluty takie jak Ethereum, Ethereum Classic, Zcash czy Monero.

 Prezentacja BitClub Network

 

Zyski w BitClub z puli wydobywczej BitCoin

Osobiście polecam pule na wydobycie BitCoin! Zarobek z puli wydobywczej to 7% miesięcznie! Pewien procent zależnie od puli jaką wybierzesz idzie na reinwestycję więc Twój biznes nie skończy się z dnia na dzień za 1000dni (tyle czasu jest aktywna pula wydobywcza) oczywiście całość zarobionych pieniędzy możesz także wypłacać bez konieczności reinwestycji. WAŻNA INFORMACJA, sam sobie musisz odpowiedzieć czego oczekujesz od BitClub, jeśli chcesz aby po roku pracowały dla Ciebie trzy pule zamiast jednej – reinwestuj 100% zarobku! Jeżeli chcesz aby po 1000dniach Twoja pula wygasła – wypłacaj zarobione środki!
Jeśli zastanawiasz się jaką kryptowalute kopać w BitClub – kop bitcoin! Jego wartość ciągle wzrasta i nic nie zapowiada na to, że przestanie!


Jak dołączyć do BitClub?

 


Jak wygląda firma BitClub od wewnątrz↓

Dołącz do BitClub Network już teraz klikając w [TUTAJ]

 

W razie pytań lub niejasności proszę o kontakt!