BitClub NOWOŚCI 11.07.2018

BitClub.com ma dla nas dużo nowych informacji!

  • Nowa strona internetowa.

  • Nowe strony do polecania biznesu.

  • Nowe wideo.

  • Nowe warunki (wymagają akceptacji)

  • Zwiększona moc wydobywcza.


Nowa strona internetowa.

Jak widzisz, właśnie została dokonana aktualizacja strony internetowej BitClub.com, aktualizacja ta była długo wyczekiwana i jest tylko pierwszą z wielu aktualizacji, które będą publikowane w ciągu kilku następnych tygodni.

Całkowicie przebudowaliśmy platformę, by działała płynniej oraz zgodnie z dzisiejszymi standardami zarówno pod względem użyteczności, jak i bezpieczeństwa. Pomoże nam to również zaktualizować stronę internetową BitClub.com w wielu językach.

W najbliższym czasie zostanie również zaktualizowana:
Nowa zawartość i panel kontrolny, dzięki czemu będziemy mogli efektywniej zarządzać biznesem Bitclub. Obejmie to nowe raporty, zostanie zaktualizowany widok binarny, panel rejestracyjny oraz informacje o śledzeniu rankingu w czasie rzeczywistym.


Nowa strona do polecania biznesu.

Aby ułatwić polecanie biznesu, firma zadbała o strony do polecania biznes dla każdego użytkownika BitClub.
Strony nie są jeszcze w pełni aktywne, z czasem będą dostępne w wielu językach.

Wersja krótka: https://bitclub.io/b3team.garbowski

Wersja długa: https://bitclub.bz/b3team.garbowski


Nowe wideo.

Pojawiły się nowe filmy stworzone przez Bitclub. Wiele krótkich filmów wideo (zwane LIVE), które odpowiadają na najczęściej zadawane, pomagają w opłaceniu faktur, dokonywaniu wypłat i wiele więcej.

Celem jest udostępnienie kilkudziesięciu filmów na te tematy we wszystkich językach, aby pomóc nowym osobą odnaleźć się w biznesie, aby leaderzy zaoszczędzili swój czas.

Jeśli masz pomysł na wideo, skontaktuj się z supportem!


Nowe warunki.

Po zalogowaniu się do swojego konta BitClub, należy zapoznać się z nowymi warunkami oraz je zaakceptować.

Jeśli obecnie budujesz sieć Bitclub w USA, przestań! Ostrzegaliśmy o tym wiele razy, ale teraz, gdy mamy jasno określony zbiór zasad, zaczniemy je egzekwować w zasadniczy sposób.


Zwiększona moc wydobywcza.

Nasza kopalnia BitClub, na dzień dzisiejszy dysponuje mocą 1000PH/s a w kolejnych miesiącach zostanie podpięte dodatkowe 2500 PH/s! Dzięki takiej ilości sprzętu nasza kopalnia stanie się jedną z największych na świecie, z udziałem w Blockchain BitCoin na poziomie 12-15%!

BitClub 1000 PH/s

 

W tym wideo możecie zobaczyć jak wygląda nowa strona BitClub!